Sirena apartmani

Sirena apartmani

 • Ulcinj
 • Ulcinj
 • Sobe-Apartmani
 • € 7 - €10
 • €7 - €10
 • €7 - €10
apartmani
Shtëpia është e vendosur në Shtoj vendbanim (Ulqin), në afërsi të qendrës së Shtojit.Çdo apartament ka një banjo, kondicioner, frigorifer, kuzhine dhe ballkonKemi, hapësirat e parkimit dhe një tarracë të madhe, shesh lojërash për fëmijët dhe wireless.Për informata dhe rezervime dërgoni një mesazh privat, ose telefononi ne nr: 00---------------------------------------------------------------------------------------Kuca se nalazi u naselju Stoj (Ulcinj),u blizini centra Stoja.Svaki apartman ima kupatilo,klima uredjaj,frizider,kuhinju i terasuKuca posjeduje,parking mjesta i veliku terasu, igraliste za djecu i wireless.Za sve informacije i rezervacije poslati poruku u inbox ili zvati na br.:00---------------------------------------------------------------------------------------The house is situated in the village Shtoj (Ulcinj), near the center of Shtoj.Each apartment has a bathroom, air conditioner, refrigerator, kitchen and terrace.We possess, parking spaces and a large terrace, playground for kids and wireless.For information and reservations send a message in the inbox, or call the number: 00

Udaljenost

 • autobuske stanice 7m
 • prodavnice 300m
 • železničke stanice 30m
 • pošte 300m
 • plaže 1000m

Opremljenost

 • sopstveno kupatilo
 • terasa
 • kuhinja
 • frižider
 • CATV
 • WiFi Internet
 • sef
 • klima
 • parking
 • bazen
 • telefon
 • TV